novias-logo

Akce

Milé budoucí nevěsty,

🌸 Dubnové zkoušky v Novias jsou tu 🌸. Užijte si zkoušku ve velkém stylu a objevte Vaše vysněné svatební šaty. Každá nevěsta, která si k nám během měsíce dubna přijde vybrat svatební šaty, dostane zdarma k výběru šampaňské, drobné pohoštění a malou pozornost.

Rezervujte si zkoušku ještě dnes. Už se na Vás moc těšíme,
Váš svatební dům Novias ❤️.

🌸 Dubnové zkoušky v Novias 🌸

Každá nevěsta, která si k nám během měsíce dubna
přijde vybrat svatební šaty, dostane zdarma k výběru:

🍾 Šampaňské
🧁 Drobné pohoštění
🌹 Květinu

Rezervujte si zkoušku ještě dnes.

+420 737 014 374

svatebnidum@novias.cz

Sezóna 2024 je tu a letos jsme si pro Vás připravili novinku v podobě výhradního zastoupení značky Aire Barcelona z Rosa Clará Group. Je to španělská značka svatební módy, která vytváří krásné svatební šaty již více než 25 let. Tyto svatební šaty jsou známé svou nadčasovou elegancí, krásnými detaily a dokonalou kvalitou.

Dále jsem pro Vás vybrali řadu šatů značky Nicole Milano jejíž návrhářkou a ředitelkou je mladá Nicole Cavallo. Ta vnáší do svých kolekcí mnoho inovací a neotřelých střihů, modelů a mladistvou inspiraci.

Samozřejmě nemůžeme opomenou naší hlavní značku a tou je Rosa Clará, jejíž modely patří již řadu let mezi špičku na poli svatebního průmyslu. Éterické, elegantní a lehké modely této značky si zamilujete. Máme tu čest, že pro všechny značky jsme výhradním dodavatelem pro celý jihočeský kraj. Co to znamená? Že v celém jihočeském kraji jsou k dostání jen u nás.

Buďte jedinečné, buďte naše #noviasnevesta .

Nevybrali jste si? Kompletní nabídku naleznete u nás ve svatebním domě Novias

Prohlédnout