novias-logo

Recenze

Pocit když od nás odchází spokojení zákazníci s jejich vysvěnými šaty či oblekem stojí vždy za to. Rádi bychom se o něj s Vámi podělili. Co o našich šatech a službách říkají naše klientky a klienti? Jsou to slova, která nás moc těší a jsme za ně velice rádi, protože s nimi můžeme prostřednictvím našich šatů sdílet jeden z nejdůležitějších momentů v jejich životě.

Gratulujeme novomanželům a přejeme mnoho štěstí a lásky.

 

Chci své vysněné šaty

Nevěsta Lucie

Svatební salon Novias jsem poprvé navštívila při výběru svatebních šatů pro moji kamarádku. Když jsem poprvé vešla do salonu a uviděla velký výběr krásných šatů v příjemném prostředí, věděla jsem, že až se jednou budu vdávat, nebudu šaty vybírat nikde jinde. O pár měsíců později jsem už jako budoucí nevěsta stála v salonu Novias oblečená v nádherných svatebních šatech. Manžela jsem zde samozřejmě oblékla také. V náš den nám to společně krásně ladilo a slušelo. To vše díky skvělé práci Lucie Grillové.


Nevěsta Karolína

Šaty byly dokonalé, cítila jsem se v nich naprosto úžasně a i díky nim byl svatební den naprosto pohádkový. Můj manžel byl ve Vašem obleku bezpochyby nejhezčí ženich, kterého jsem kdy viděla :-D Ladili jsme k sobě nádherně. 

Moc děkujeme za pomoc s výběrem i za Váš milý a sympatický přístup a jednání. Kolem Vašeho salonu budu vždy procházet s úsměvem na tváři :)

Nevěsta Romana

Děkujeme nevěstě Romaně za zaslání krásných fotografií. 

Přejeme novomanželům hodně štestí na společné cestě životem a moc děkujeme za projevenou důvěru při výběru svatebních šatů.

Nevěsta Michaela

Z toho, s čím jsem se v tomto salonu setkala, jsem dodnes pořád v příjemném šoku. Dnešní doba si žádá spíše “rychle prodat bez starostí, především, když už se mi podařilo prodat” a s tímto zajetým heslem jsem do salonu i šla. Jak mě mile překvapilo, že se skutečně pletu. Paní majitelka mi nejen výborně poradila s výběrem šatů, které se poté líbily naprosto všem, ale i mi je dokonale upravila. A když píši dokonale, tak to vůbec nepřeháním. Jediné, co na své svatbě totiž nechcete, je neustále hlídat, jak vám šaty sedí. Tady se pro mě absolutně nemožné stslo skutečným a já o nich celou svatbu vůbec nevěděla, ani se mi nechtělo převlíkat. A jako bonus k tomu všemu, když jsem je se strachem šla odevzdat, tak na mě paní byla neskutečně milá i když se mi je podařilo dost zašpinit. S takovým přístupem se opravdu nesetkávám často, proto bych chtěla takto moc poděkovat a budu Vás doporučovat kde jen to půjde:).

Nevěsta Kateřina

Dobrý den, posílám fotky svatebních šatů. Byla jsem nadšená a u všech sklidily velký úspěch. Moc děkuji za pomoc při výběru a celkový servis. 

Nevěsta Terezie

Děkujeme nevěstě Terezii za zaslání krásných fotografií. 

Přejeme novomanželům hodně štestí na společné cestě životem a moc děkujeme za projevenou důvěru při výběru svatebních šatů.

Nevěsta Simona

Dobrý den, zasílám fotografie svatebních šatů, které jsem u Vás měla zapůjčené. Ještě jednou moc děkuji, byla jsem velmi spokojená.

Nevěsta Kateřina

Šaty byly naprosto úžasné, velmi pohodlné, cítila jsem se v nich báječně a každý mi je chválil. Ač bylo docela teplo, vydržela jsem v nich až do večerních hodin a bez problémů jsem v nich zvládla nejen tančit, ale i se starat o dvě své malé ratolesti.

Doporučila bych je každé nevěstě.

Nevěsta Dominika

Šaty byly nádherné, moc jsem si to v nich užila a byla v nich celou dobu. Moc Vám děkuji za skvělou spolupráci a rady při výběru a hlavně za to, že jste mi TY pravé šaty ke zkoušce donesla (sama bych si je vůbec nevybrala). Je vidět, že pro to máte cit a skvělý vkus!! Ještě jednou moc děkuji. 

Nevěsta Nikola

Děkujeme nevěstě Nikole za zaslání krásných fotografií. 

Přejeme novomanželům hodně štestí na společné cestě životem a moc děkujeme za projevenou důvěru při výběru svatebních šatů.

Nevěsta Anežka

Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za krásné svatební šaty. Svatba se nám vydařila a cítila jsem se jako princezna, i s těhotenským bříškem.

Nevěsta Lucie

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za nádherné šaty, ktoré som si vďaka Vám mohla obliecť na náš výnimočný svadobný deň. Cítila som sa ako princezná. V salóne bol počas výberu a úpravy šiat naozaj profesionálny prístup a aj napriek časovej tiesni ste pre mňa urobili maximum. Veľmi si to vážim a ďakujem. 


Nevěsta Martina

Moc Vám děkuji za Váš přístup při výběru šatů i za jejich půjčení. Byly prostě dokonalé. 

Váš salon budu dál jen doporučovat.


Nevěsta Michaela

Děkujeme nevěstě Míše za zaslané fotografie a projevenou důvěru a přejeme jim do společného života mnoho štěstí a lásky.


Nevěsta Petra

Chtěla bych vám všem moc poděkovat za váš příjemný přístup a za půjčení svatebních šatů. Musím, že jsem se v nich s kombinací se závojem cítila překrásně. Nejen že šaty byly nádherné, tak i velmi pohodlné a já díky tomu mohla mít šaty od rána až do rána:-) Preferuji minimalistický styl šatů a u vás jsem je našla. PS: na svatební obřady do kostela to byla ideální volba. 


Nevěsta Jitka

Dobrý den, zasílám fotky ze svatby, na které jsem měla možnost mít zapůjčené ty nejkrásnější šaty z vašeho salonu. Moc děkuji… šaty byly dokonalé, bylo mi v nich hrozně fajn a těžko jsem se s nimi loučila.  Moc děkuji za skvělý servis. 


Nevěsta Petra

Děkujeme za důvěru při výběru svatebního salonu. Moc nás těší, že jste si vybrala své vysněné šaty právě u nás a přidala se tak mezi krásné Novias Nevěsty.