novias-logo

O nás

Svatební dům se nachází v historickém centru Českých Budějovic, jen pár metrů od budovy českobudějovické radnice. Můžeme s hrdostí říci, že jsme svatební dům s 27letou tradicí na této adrese, a jsme na to náležitě pyšní.

Novias svatební dům nabízí svatební šaty, společenské šaty a také pánské obleky. Stává se tak místem vysoké svatební krejčoviny s nabídkou kvalitních značek, které jsou vyhledávány nejen místními, ale i zahraničními snoubenci. Můžete se těšit na svatební a společenské šaty španělských značek Rosa Clará, Luna Novias, Nicole Milano, Marfil Barcelona a německou značku pánských obleků Wilvorst.

Abychom dostáli vysokým nárokům našich zákaznic a zákazníků, sami osobně jezdíme nové šaty vybírat přímo do sídel společností v Barceloně. Svatba je Váš jedinečný okamžik a my Vám chceme poskytnout tu nejlepší možnou péči. Pro nás jste jedinečná Vy. Celý výběr proto probíhá v naprostém soukromí a v pohodové atmosféře, kdy se budeme věnovat pouze Vám.
Lahodná káva, sklenka Prosecca a pocit, že si šaty nechcete sundat – to vše je Novias.

Ať už si půjdete pro určité šaty, oblek, nebo budete chtít poradit s výběrem šatů na maturitní ples, vždy je nutné se na schůzku předem telefonicky objednat. Budete tak mít zajištěno, že zde budeme jen pro Vás.

Spokojte se s tím nejlepším a staňte se tak naší “Novias nevěstou” a “Novias ženichem”.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Lucie a Jiří
NOVIAS svatební dům

NOVIAS