novias-logo

Pánské obleky

Jste nároční, máte jasnou představu, co hledáte, a toužíte po prvotřídní kvalitě? Nebo naopak nevíte, co se dnes nosí, a berete oblek jako nutnou povinnost? Tak přijd’te k nám. Naše pánské obleky jsou jasnou volbou.

Wilvorst je německá společnost, která má bohatou více než 100 letou tradici v šití pánských obleků. Stala se lídrem na trhu ve večerních a formálních oblecích pro muže po celé Evropě. Kvalitní materiály a precizní zpracování jsou pro společnost samozřejmostí.

Proč oblek z Novias?

Obléknete obleky německé značky Wilvorst. Obleky na svatbu, fromální i neformální saka do práce či společnosti. Nejkvalitnější látky a padnoucí klasické i fit slim střihy. Profesionální servis a osobitý přístup, včetně krejčovské zkoušky je samozřejmostí. Všechny obleky jsou s pečlivostní vybírány a posuzovány z mnoha aspektů kvality. Jiný oblek než z Novias už chtít nebudete.

Prověřené značky

Padnoucí střihy

Nejkvalitnější materiály

Krejčovská úprava na míru

Zobrazit nabídku

Pánské obleky na svatbu, do práce, black tie/smoking nebo černá klasika? Obleky na všechny příležitosti a životní údálosti naleznete právě u nás v Novias.

Chci se podívat