novias-logo

Svatební šaty

Hledáte luxusní svatební šaty? U nás je najdete. At’ hledáte svatební šaty princeznovské, boho, uplé ve střihu mořské panny nebo v barvě off-white, ivory, nude či light beige, jste zde na správném místě. Jsme zástupci luxusních svatebních šatů značek Rosa Clará, Luna Novias a Nicole Milano.

I když už máte jasnou představu, co byste ráda, doporučujeme vyzkoušet šaty od každého stylu, střihu, barvy či materiálu. Budete si tak jistá, že jste se o nic nepřipravila, a pocit z Vašich vysněných svatebních šatů si tak budete moci náležitě užít.

Na výběr je nutné se předem telefonicky objednat, díky tomu zde budete mít zarezervovaný čas pouze pro Vás, abychom dokázali co nejlépe splnit Vaše požadavky a představy a cítila jste se zde jako doma.

Svatební šaty si u nás můžete zapůjčit v rozmezí od 16.900 Kč do 26.000 Kč. Cenu ateliérových šatů a prodejní cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání. A nezapomeňte na svého nastávajícího a vyberte mu u nás pánský oblek.

Nabízíme tyto značky

Proč svatební šaty z Novias?

Obléknete šaty španělských značek, pro které máme exkluzivní zastoupení v celých Jižních Čechách. Profesionální servis a osobitý přístup včetně krejčovské zkoušky je samozřejmostí. Každý jednotlivý model je pečlivě vybírán a posuzován dle kvality zpracování a samotného materiálu přímo v Barceloně. Buďte jedinečná, buďte krásná, buďte nevěsta z Novias.

Věhlasné španělské značky

Exkluzivita pro Jihočeský kraj

Nejkvalitnější materiály

Krejčovská úprava na míru

Zobrazit nabídku

Svatební šaty na obřad do kostela, na louku, statek či na zámek, ty všechny u nás najdete. Prohlédněte si celou naši nabídku, všechny šaty máme skladem v našem svatebním domě Novias.

Chci se podívat