novias-logo

Společenské šaty z Miss Universe rovnou do Českých Budějovic

Svatební dům Novias
Svatební dům Novias
20.08.2023

Exkluzivní kolekce šatů Tarik Ediz, pečlivě vytvořené tak, aby seděly a zvýraznily ženskou postavu, ztělesňují módní životní styl dnešních žen, které udávají módní trendy. Úspěšná a luxusní značka s historií připomínající pohádku z Tisíce a jedné noci. 

Bursa, konec 80.let a Tarık Ediz. Luxusní butik prodávající oblečení na denní nošení nabídl svým zákazníkům ty nejexkluzivnější šaty pečlivě připravené ve svém ateliéru.

Cesta, která začala v luxusním butiku v Burse s několika modely rób a večerních šatů, se proměnila v elitní značku, která momentálně navrhuje stovky různých modelů a prodává je po celém světě, díky plesovým šatům, připravených s velkou pečlivostí a nadšením pro dceru na školní ples. Šaty byly ušity v jejich ateliéru a uschovány v butiku, aby se doma přílišným zkoušením nepoškodily. V butiku vzbudily u zákaznic, tak velký zájem, že si je chtěly hned zakoupit, což nebylo možné a tak začaly objednávat. Díky velkému množství objednávek udělal první kroky do nejpůvabnějšího světa večerních šatů a rób. 

Tarik Ediz, který vystudoval vysokou školu jako inženýr, úspěšně spojil svou matematicky nadanou mysl s láskou k módě. Do světa módy se pustil tím, že následoval své srdce a mysl v roce 1987. Od té doby věnoval veškerý svůj čas, energii a vášeň vytváření speciálních rób, které by v davu jistě vynikly.

Všechny šaty Tarik Ediz jsou vyráběny v jeho ateliéru v Istanbulu pod jeho bedlivým dohledem. Každé vyrobené šaty jsou ukázkou zručného řemesla a zručného krejčovství. Jeho jedinečný design a vynikající kvalita přenesly Tarika Edize z Istanbulu na mezinárodní scénu.

Kariéra návrháře Tarika Edize získala celosvětové uznání, když jeho šaty nosily soutěžící Miss USA, Miss Universe a Miss America. Značka Tarik Ediz ukazuje své modely na nejvýznamnějších mezinárodních módních přehlídkách v Miláně, Paříži, Barceloně, Londýně a New Yorku. A nyní je Tarık Ediz nedílnou součástí turecké módní historie se sítí více než 1000 obchodů a 95 zemí po celém světě.

A my Vám s potěšením oznamujeme, že tuto luxusní značku najdete i u nás v Českých Budějovicích, v našem svatebním salonu Novias. 

Vznikne Vám tak příležitost obléci si šaty, které nosí světové celebrity na ty nejvýznamnější události. Staňte se ikonou a oblečte se do toho nejlepšího.

 

Sdílejte článek

Podobné články

Balíček Novias Nevěsta

Chcete nevěstu překvapit a výběr vysněných šatů jí co nejvíce zpříjemnit? Nebo si prostě chcete výběr „jen“ užít? Zamluvte si balíček Novias Nevěsta! Balíček obsahuje: Poplatek za výběr svatebních šatů Láhev Prosecca Nápoje – voda, káva, čaj Sladké a slané občerstvení 2 – 3 hodiny soukromí Cena balíčku: od 999,- Kč (dle počtu osob) Balíček…

Svatební dům Novias 15.05.2022

Šaty vybírají až v Barceloně, svatební dům Novias slaví první výročí

Populární svatební dům na rohu Biskupské a Široké ulice v centru Českých Budějovic má už jeden rok nové majitele, jsou to manželé Lucie a Jiří Grillovi. Na místo, které zná prakticky každý, kdo někdy sháněl šaty nebo oblek na svatbu i ples, se přitom dostali velmi nečekaně. „Přišlo to jako rána z čistého nebe,“ vypráví…

Svatební dům Novias 09.10.2022

Výběr šatů nové kolekce Nicole Milano byl opravdový zážitek.

Ti z Vás, kteří nás sledují vědí, že jsme španělskou metropoli navštívili dvakrát a celkem krátce po sobě. Druhá cesta byla věnována návštěvě barcelonského kongresového centra, kde probíhal veletrh od Pronovias Group. Jeli jsme sem speciálně z jednoho prostého důvodu a to toho, že bychom rádi rozšířili nabídku o další značku. A mise byla úspěšná! Dokonce…

Svatební dům Novias 14.09.2022

Módní přehlídka svatebního domu Novias byla ohromující

V sobotu 7.1.2023 se na českobudějovickém výstavišti uskutečnil největší svatební veletrh na Jihu Čech. Byla to příležitost načerpat inspiraci a naplánovat Váš vysněný den do dokonalosti. Mohli jste se zde potkat s více jak 100 vystavovateli a náš svatební dům Novias byl mezi nimi. Bylo to místo mimořádné krásy a půvabu.  Naše šaty jste mohli…

Svatební dům Novias 17.02.2023