novias-logo

Valentýn

Milé budoucí nevěsty,

Valentýn je jednou za rok, tak si Vaši zkoušku pojďte vychutnat se vší parádou. Máme pro Vás akci ve formě valentýnského speciálu. Ve třech dnech se můžete objednat na zkoušku s příjemnými benefity.

Pojďte si to užít ve velkém stylu a objevte to nejlepší na jihu Čech. Oblečte šaty z Novias z nejnovější kolekce 2024.

13.12 – 15.12.2023

  • Rezervace termínu nutná
  • Každá zákaznice má klasickou 2 hodinovou zkoušku
  • Valentýnský speciál
    • Šampaňské & drobné pohoštění
    • Květina
    • Dáreček

Neváhejte se objednat na zkoušku.

+420 737 014 374

svatebnidum@novias.cz

Sezóna 2024 je tu a letos jsme si pro Vás připravili novinku v podobě výhradního zastoupení značky Aire Barcelona z Rosa Clará Group. Je to španělská značka svatební módy, která vytváří krásné svatební šaty již více než 25 let. Tyto svatební šaty jsou známé svou nadčasovou elegancí, krásnými detaily a dokonalou kvalitou.

Dále jsem pro Vás vybrali řadu šatů značky Nicole Milano jejíž návrhářkou a ředitelkou je mladá Nicole Cavallo. Ta vnáší do svých kolekcí mnoho inovací a neotřelých střihů, modelů a mladistvou inspiraci.

Samozřejmě nemůžeme opomenou naší hlavní značku a tou je Rosa Clará, jejíž modely patří již řadu let mezi špičku na poli svatebního průmyslu. Éterické, elegantní a lehké modely této značky si zamilujete. Máme tu čest, že pro všechny značky jsme výhradním dodavatelem pro celý jihočeský kraj. Co to znamená? Že v celém jihočeském kraji jsou k dostání jen u nás.

Buďte jedinečné, buďte naše #noviasnevesta .

Nevybrali jste si? Kompletní nabídku naleznete u nás ve svatebním domě Novias

Prohlédnout